Gdzie zrobić implanty zębów?

Gdzie zrobić implanty zębów?

5 sierpnia, 2022 Wyłącz przez Redakcja
Podziel się

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale brak chociażby jednego zęba powoduje zapadanie się szczęki, zanik kości, a także przesuwanie się zębów, co wpływa negatywnie na estetykę naszego uśmiechu. Implanty zębowe to w tym wypadku bardzo dobre rozwiązanie, które pomoże nam odzyskać uśmiech. Gdzie najlepiej zrobić implanty Rzeszów? Czym się kierować podczas wyboru specjalisty?

Kiedy warto zdecydować się na implanty?

Chociaż protezy i implanty zębowe zazwyczaj kojarzą nam się z osobami starszymi, w życiu bywa tak, że z pewnych przyczyn możemy stracić zęby przedwcześnie. W tym wypadku implanty zębów Rzeszów są zdecydowanie najlepszym wyborem, chociaż są bardzo kosztowne. Implant to tytanowa śruba, która jest wkręcana w zęba. Następnie trzeba poczekać, aż śruba zrośnie się z kością, wówczas można nałożyć nakładkę protetyczną, czyli koronę. Korona jest dopasowywana kolorem do barwy naszych naturalnych zębów, dlatego niczym się od nich nie różni. Jest to rozwiązanie naprawdę świetne, bo możemy odzyskać piękny uśmiech.

Jakie są koszty implantów zębowych?

Ile zapłacimy za implanty Rzeszów cena? Niestety dużo, bo za pojedynczy implant będziemy musieli zapłacić około 1500 do 4600 złotych. Cena jest uzależniona od materiału, z jakiego wykonany jest implant, a także od samego gabinetu oraz specjalisty. W większych miastach za takie usługi zapłacimy dużo więcej niż w mniejszej miejscowości. Kolejna sprawa to renoma stomatologa, najlepsi implantolodzy się cenią i nie ma w tym nic dziwnego. W tej pracy wymagana jest duża precyzja, ogromne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. To dlatego usługi implantologiczne są takie drogie. Jeśli implanty zębowe zostaną wszczepione poprawnie i nasz organizm dobrze je przyjmie, wówczas będziemy mogli cieszyć się nimi przez wiele lat, a może nawet do końca życia.

Gdzie szukać dobrego gabinetu stomatologicznego?

Decydując się na implanty zębów Rzeszów, dobrym rozwiązaniem będzie udanie się na konsultacje do dentysty z polecenia, to jest zdecydowanie najbezpieczniejsza opcja. Dzięki temu możemy mieć pewność, że praca będzie wykonana precyzyjnie i podczas zbiegów będzie panowała przyjacielska, miła atmosfera. To sprawi, że na pewno będziemy się dużo mniej stresować i denerwować. Leczenie implantologiczne nie należy do najprzyjemniejszych, ale potrafi dać naprawdę zadowalające efekty.