Pomysły na prezenty – akcesoria GSM

Pomysły na prezenty – akcesoria GSM

22 listopada, 2020 Wyłącz przez Redakcja
Podziel się

Gwiazdka, urodziny czy walentynki to okazja do sprawienia bliskiej osobie wymarzonego prezentu. Bardzo przyjemnym, a zarazem praktycznym upominkiem mogą być gadżety GSM. Do wyboru jest m.in. powerbank, słuchawki, etui Ringke i statyw. Przedstawiamy ciekawe pomysły na prezent dla posiadaczy smartfonów.

Dla sportowców i podróżników

Każdy z nas ma w bliskim otoczeniu osoby, które uprawiają sport. Akcesoriami GSM, które bez wątpienia przydadzą się miłośnikom aktywności fizycznej, są wszelkiego rodzaju pokrowce zabezpieczające sprzęt podczas intensywnych ćwiczeń. Odporny Ringke case na telefon to przykład gadżetu, który świetnie sprawdza się np. podczas joggingu, gdy urządzenie narażone jest na wstrząsy i upadki. Z produktu często korzystają również osoby uprawiające kolarstwo, jazdę na rolkach, street workout, parkour, nordic walking. Ringke etui jest idealne także dla ludzi ćwiczących na zewnętrznych boiskach, kortach i siłowniach, gdzie nie ma możliwości skorzystania z szatni i pozostawienia tam swoich rzeczy osobistych. Pokrowiec Ringke można podarować również podróżnikom. W czasie długich wypraw pewna ochrona sprzętu jest niezwykle ważna. Praktycznym prezentem są też uchwyty do smartfona, pozwalające na komfortowe korzystanie z nawigacji w aucie czy na rowerze. Wielu podróżników ucieszy się także z powerbanka, który wyeliminuje ryzyko rozładowanej baterii z dala od domu.

Dla miłośników fotografii i melomanów

Wśród użytkowników telefonów nie brakuje ludzi, dla których robienie zdjęć smartfonem stało się swego rodzaju hobby. Aby fotografowanie było jeszcze przyjemniejsze, warto podarować takiej osobie małą, poręczną lampę LED, którą można szybko zamontować na urządzeniu. Innymi gadżetami, które mogą się przydać, będą nieduże, przenośne statywy, w tym popularne ostatnio selfie-sticki. Pozwalają one zachować ostrość i stabilizację obrazu, dają też szansę na właściwe ujęcie i perspektywę. Poza fotografowaniem mnóstwo użytkowników smartfonów uwielbia muzykę. Do jej słuchania przyda się głośnik bluetooth lub słuchawki bezprzewodowe. Zarówno wielbiciele fotografii, jak i muzyki, z pewnością ucieszą się z karty pamięci, pozwalającej na zapis dużej ilości danych (zdjęć, piosenek).

Ringke case na telefon – uniwersalny prezent dla każdego

Istnieje grupa gadżetów GSM, które są uniwersalne i przydadzą się wszystkim, bez względu na zainteresowania czy styl życia. Należy do nich każdy produkt zwiększający ochronę sprzętu. Można tu wyróżnić wspomniane już Ringke etui – po założeniu go na obudowę, urządzenie jest w pełni zabezpieczone przed uderzeniami, upadkami, rysami czy złamaniami. Case ma dużą trwałość, a do tego sprawdza się również jako modny gadżet, z którego chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wystarczy wybrać model w ulubionym kolorze, z odpowiednią grafiką dostosowaną do danego użytkownika.