Klinika stomatologiczna darzona zaufaniem pacjentów

Klinika stomatologiczna darzona zaufaniem pacjentów

14 grudnia, 2021 Wyłącz przez Redakcja
Podziel się

Stomatologia Szczecin to kompleksowa oferta dla wszystkich, którzy chcą we właściwy sposób zadbać o swoje uzębienie. Doświadczeni dentyści przeprowadzą każdy zabieg przy pomocy nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń, a każdy z nich jest zawsze poprzedzony szczegółową konsultacją. Dobór metod odbywa się w sposób indywidualny do każdego przypadku.

Kompleksowe leczenie i profilaktyka

Klinika stomatologiczna Szczecin to przede wszystkim zabiegi mające na celu leczenie ubytków powstałych przede wszystkim w wyniku działania próchnicy. Najprostsze tego rodzaju zabiegi odbywają się przy użyciu kompozytu i przeprowadza się je w trakcie jednej wizyty. Są zupełnie bezbolesne. Regularna kontrola stanu uzębienia w takich miejscach jak klinika dentystyczna Szczecin pozwala w dużej mierze uniknąć tego rodzaju zabiegów oraz zadziałać tak szybko, aby drobne ubytki nie stały się powodem znacznie poważniejszych chorób zębów i przyzębia.

Do właściwej profilaktyki zalicza się także takie zabiegi, które wzmacniają zęby i chronią je przed działaniem bakterii. Jest to między innymi usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja czy impregnacja. Warto w ten sposób zabezpieczać swoje zdrowe zęby.

Leczenie kanałowe, czyli endodoncja

Klinika dentystyczna Szczecin obejmuje również swoim zakresem fachowe leczenie kanałowe, które stosowane jest zawsze wtedy, gdy inne sposoby leczenia ubytków nie przyniosą pozytywnych efektów. Dzieje się tak zawsze wtedy, gdy chorobie uległy głębsze struktury zębowe, w tym miazga – wtedy konieczne jest przeprowadzenie zabiegu kanałowego i najczęściej jest ono ostatnią deską ratunku dla zęba.

Estetyczna stomatologia Szczecin

Nie tylko zdrowy, ale i piękny uśmiech jest szczególnie pożądanym towarem, dlatego klinika stomatologiczna Szczecin obejmuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej stomatologii estetycznej. Jest to zarówno wybielanie przy zastosowaniu bardzo różnorodnych metod, jaki i korekcja kształtu i ustawienia zębów, a także protetyka, która ma na celu zastosowanie sztucznych uzupełnień w niepełnym uśmiechu. Dzięki temu nie tylko poprawia się ogólny wygląd, ale również samopoczucie pacjenta.

Każdy z zabiegów poprzedzony jest fachową konsultacją, a dobór metod odbywa się indywidualnie do każdego przypadku, dzięki temu stomatologia Szczecin jest szczególnie docenianą tego rodzaju placówką.