Czym wyróżniają się farby Benjamin Moore?

Czym wyróżniają się farby Benjamin Moore?

18 lipca, 2022 Wyłącz przez Redakcja
Podziel się

Benjamin Moore to rzetelna i godna polecenia firma, która od wielu lat na bazie własnych żywic i kolorantów produkuje wysokiej jakości farby. W dużej mierze to właśnie dzięki ewolucyjnym technologiom możliwe jest osiągnięcie niesamowitych odcieni, których próżno szukać u konkurencyjnych firm.

Czym charakteryzują się oryginalne farby Benjamin Moore?

Oryginalne farby Benjamin Moore kolory bazują wyłącznie na składnikach, które są wolne od rozpuszczalników. Mowa tutaj oczywiście o szkodliwych lotnych związkach organicznych, które bardzo często spotkać można w konkurencyjnych farbach. Wszystkie produkty marki Benjamin Moore kładą duży nacisk na to, aby spełnić w 100% restrykcyjne wymogi środowiskowe. Certyfikat “Asthma and Allergy Foundation of America” jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości. Z dobrodziejstwa farb Benjamin Moore bez problemu mogą skorzystać zarówno alergicy, jak i również bardzo wrażliwi astmatycy.

Szerokie zastosowanie i niesamowita trwałość

Farba Benjamin Moore wyróżnia się bardzo szerokim zastosowanie. Bez problemu można ją wykorzystać nie tylko do betonu i metalu, ale również do drewna, elewacji i wnętrz. Oryginalna farba Benjamin Moore jest bardzo trwała, dlatego też pomalowane nimi powierzchnie nawet po wielu latach użytkowania prezentować będą się bardzo atrakcyjnie. Farby Benjamin Moore kolory są odporne nie tylko na blaknięcie, ale również na ścieranie powłoki. Farby bardzo dobrze poradzą sobie nawet w dość wilgotnym środowisku. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać nie tylko farby półmatowe i matowe, ale również farby do wykończenia na wysoki połysk.

Ekskluzywne farby dla wymagających użytkowników

Farba Benjamin Moore jak wspomniano powyżej oparta jest na własnej formule, dlatego też możliwe jest uzyskanie unikalnych parametrów technicznych. Nowoczesne farby do ścian dostępne są w bardzo szerokiej palecie kolorów. Intensywne i dość głębokie kolory są w stanie ożywić oblicze nawet najbardziej ponurych aranżacji wnętrz. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko farby ekologiczne, ale również farby magnetyczne i specjalne farby zmywalne. Nowością na rynku są rewelacyjne farby tablicowe, które dostępne są w bogatej gamie odcieni. Najbardziej wymagający klienci powinni postawić na farby ceramiczne.